Firma Zagórski Terrazzo ma do zaoferowania lastryko.

Spółka Zagórski Terrazzo na swojej stronie internetowej oferuje lastryko Rybnik. To typ okładziny, zrobionej z cementu a jednocześnie bardzo dobry materiał wykończeniowy, między innymi dla podłóg korytarzy, klatek schodowych, a także zewnętrznych elementów konstrukcji obiektu. Jest on odporny na ścieranie i promienie UV a oprócz tego łatwy do utrzymania w czystości. Lastryko zamówione na Zagorski-terrazzo.pl dostępne jest w postaci płytek do układania na zaprawie klejowej.

Ma uniwersalne wymiary (formaty: 30×30 i czterdzieści na czterdzieści cm). Ta prosta w obróbce mechanicznej wykładzina wyróżnia się małą nasiąkliwością, mrozoodpornością a oprócz tego antypoślizgowością. Przedsiębiorstwo proponuje płytki z bogatą gamą barw a także wzorów, wytwarzane z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, a więc maksymalnie wytrzymałe mechanicznie.

Ponadto bez kłopotu transportowane w każde miejsce i bezpieczne dla naszego zdrowia i środowiska zewnętrznego. Estetyczne, z różnie modyfikowanym przez klienta sposobem wykończenia. Służące wyjątkowo długo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *