Brama garażowa rolowana potrzebuje niezwykle mało miejsca.

Bramy garażowe są ozdobą naszego garażu, jednak wybór odpowiedniej takiej bramy może okazać się dla nas wyzwaniem. Bramy mogą być uchylne, rolowane, rozwieralne oraz segmentowe. To jaką wybierzemy propozycję zależy od nas i od naszego budżetu. Brama do garażu tworzone od dosyć dawna w obecnej chwili są najmniej chodliwym produktem, ponieważ w większości modeli musimy otwierać je ręcznie.

Z kolei bramy uchylne potrzebują więcej miejsca podczas otwierania na zewnątrz i wewnątrz garażu. To powoduje że mamy znacznie mniej miejsca a ponadto, zmniejszy się wjazd do garażu. Brama garażowa segmentowa, jest montowana za otworem, przez to do jej otwierania nie jest wymagane miejsce przed naszym garażem. Jednak tak samo jak uchylna brama garażowa także ona musi mieć kilka centymetrów szerokości oraz wysokości, by w momencie otwarcia zmieściła się w naszym garażu. Najbardziej wygodna na dzień dzisiejszy a zarazem kosztującą najwięcej pieniędzy jest brama rolowana. Brama ta nie potrzebuje wiele miejsca, nie trzeba montować nic pod sufitem a dodatkowo możemy ją wykorzystać we wszelkich typach wjazdu. Producent bram do garażu posiada w swojej ofercie kilka różnorakich typów, dlatego też w trakcie dokonywania zakupu na 100% wyczerpująco odpowie na nasze wszystkie pytania.

Należy przed zakupem zorientować się jaki typ bramy wybrać, czy posiada ona zasilanie awaryjne albo czy jest możliwość w razie zepsucia otworzyć ją od strony zewnętrznej. Oczywiście wybór czy chcemy bramę garażową na jeden czy dwa samochody też zależy jedynie od nas samych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *