Żaluzje można otwierać do połowy wymiaru okna.

Masz w swoim domu wielkie okna? Pragniesz zasłonić się przed promieniami słonecznymi i oprócz tego mieć dopasowane żaluzje do fasady budynku? W chwili obecnej to wszystko zapewniają nietypowe a także niezwykle modne rolety i żaluzje. By zabezpieczyć dom potrzeba niedużo, ale warto zainwestować w rolety fasadowe.

 

W trosce o nasze rodziny a także bezpieczeństwo całego domu zostały zaprojektowane żaluzje a ponadto rolety fasadowe w ciekawych barwach i wymiarach. Dopasowywane są one do wymiarów drzwi tarasowych i balkonowych a także okien. Innowacyjne wydanie w zabezpieczeniu okien naszych domów i mieszkań przed włamaniami oraz dodatkowo zasłonięciem przed promieniowaniem UV. Teraz możesz poczuć się intymnie, mając możliwość ustawienia rolet na rodzaj dzień/noc, wtedy wpuszczane jest częściowo światło z zewnątrz, a częściowo wnętrze jest zasłonięte. Żaluzje wewnętrzne i zewnętrzne potrafią zasłonić nasze okna, a rolety fasadowe to rodzaj zewnętrznych rolet, jakie są odporne na różne warunki pogodowe. Co więcej mamy możliwość dopasować je pod kolor tynku naszego domu lub bloku mieszkalnego, zachowując przy tym wyjątkowy design.

 

Rolety są produkowane z wielu różnych surowców, od PCV po drewniane, które wytrzymują długie lata. Mogą być otwierane automatycznie przy pomocy pilota lub mogą być otwierane zdalnie, z wykorzystaniem aplikacji w naszym telefonie. W katalogu produktów hurtowni występują również klasyczne rolety oraz żaluzje, które otwierane są ręcznie, mechanicznie. Żaluzje można otwierać do połowy wymiaru okna, zablokować, ażeby małe dzieci nie miały dostępu do mechanizmu. Doskonale nadają się do domów rodzinnych a także pokoi małych dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *