Uługi za pośrednictwem telefonu

Spadek i zachowek, podwyższenie alimentów, podział spadku czy rozwód – to tylko co niektóre sprawy, które konsultujemy z radcą prawnym. Obecnie, ażeby zyskać profesjonalną poradę od prawnika, nie trzeba osobiście iść do kancelarii adwokackiej. Prawnicy świadczą również swoje usługi przy użyciu telefonu oraz internetowo.

Porada prawna bez wychodzenia z mieszkania
Porady z zakresu prawa to kluczowa usługa która oferowana jest przez kancelarie prawne, radców prawnych i adwokackie. Nieco dawniej, ażeby zyskać poradę prawną, trzeba było pójść do kancelarii osobiście. Aktualnie na całe szczęście nie jest to już wymagane, gdyż bardzo często spotkać można prawne porady online i poprzez telefon.

Tego rodzaju usługi z zakresu prawa niczym nie odróżniają się od tych które świadczone są osobiście. Są jednocześnie o wiele bardziej wygodniejszą opcją dla klienta – wcale nie musi on jechać do kancelarii prawniczej, co jest bardzo dużą oszczędność czasu. Dodatkowo, w niektórych miejscowościach nie ma wcale kancelarii prawniczych, a dojazd do najbliższej oznaczałby bardzo daleką eskapadę. Także wtedy to doskonałe rozwiązanie.

Jak właściwie wygląda udzielenie prawnik na telefon?
W obecnych czasach wiele kancelarii prawniczych oferuje klientom usługi za pośrednictwem Skype, telefon bądź online – przez skrzynkę email. By skorzystać z tego typu usługi, powinniśmy znaleźć kancelarię prawną, przesłać do niej zapytanie, zaczekać na wycenę usługi, a w dalszym etapie uiścić opłatę za usługę. Już w ciągu paru dni będziemy mogli uzyskać gotową poradę.

A więc po poradę prawną nie musimy udawać się do kancelarii – możemy zrobić to też na odległość!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *