Do linii pierwszej trychologicznych kosmetyków należą przede wszystkim szampony, peelingi, odżywki i lotiony.

Kosmetyki trychologiczne DSD de Luxe Kosmetyki trychologiczne to specjalistyczne produkty przeznaczone do pielęgnowania skóry głowy oraz włosów posiadające naturalny skład z dodatkiem różnych substancji mających rozmaite właściwości lecznicze. Wśród wyrobów tej marki znaleźć można zarówno szampony, lotiony, odżywki, ampułki, peelingi oraz wiele innych kosmetyków na różne choroby skóry głowy i włosów. Powinno się zaznaczyć, iż produkty te zrobione są jedynie z ziół uprawianych na plantacjach ekologicznych, dzięki temu także nie zawierają jakichkolwiek niebezpiecznych składników. Ponadto własne całkiem szybkie a także kompleksowe działanie zawdzięczają wysokiemu stężeniu substancji aktywnych oraz witamin i minerałów. Już teraz poznaj ich właściwości i ogromną skuteczność!

Wyroby trychologiczne DSD de Luxe to niesamowicie skuteczny sposób na problem słabych, wypadających włosów a dodatkowo porost oraz regenerację włosów strasznie zniszczonych. Do linii pierwszej kosmetyków trychologicznych należą przede wszystkim lotiony, szampony, odżywki i peelingi. Ich zadaniem jest ograniczenie łojotoku, a także zapobieganie wydzielania się sebum, co z kolei zmniejsza dość szybkie przetłuszczanie się kosmyków.

Z kolei druga linia tych wyrobów posiada kurację przeciwłojotokową i przeciwłupieżową. Substancje aktywne znajdujące się w szamponach i lotionach tej linii są gwarantem unormowania nadmiernego wydzielania się sebum przez gruczoły skóry głowy a oprócz tego wykazują działanie przeciwzapalne. Linia trzecia kosmetyków trychologicznych oferuje kompleksowe działanie przeciw nadmiernemu wypadaniu włosów a oprócz tego znacząco przyspiesza ich porost. Swoje własne właściwości zawdzięczają bardzo wysokiemu stężeniu sporej ilości substancji odpowiedzialnych za wzmocnienie włosy. Przede wszystkim należą do nich wyciąg z kapsaicyny, wyciąg z owoców palmy sabałowej oraz kofeina i mnóstwo innych.

Czwarta linia trychologicznych kosmetyków DSD to kosmetyki o niezwykle wysokiej zawartości kofeiny, mleczka pszczelego, ekstraktu z łożyska, i substancji odpowiedzialnych za rozszerzenie naczyń oraz wiele pozostałych. Wykazują zwłaszcza działanie stymulujące włosy do wzrostu. Po określonym czasie ich używania włosy są grubsze, cudownie nawilżone oraz wyraźnie zregenerowane.

Ostatnią już gałęzią tego typu kosmetyków jest linia 5. Stanowią ją produkty, których podstawowym składnikiem jest czysty jedwab oraz żelazo. Są to substancje powszechnie wykorzystywane w kuracji zniszczonych włosów przez regularne farbowanie, suszenie włosów ciepłym strumieniem powietrza albo nadmierne eksponowanie na promieniowanie słoneczne. Linia numer 5 zawiera znakomitą kurację o właściwościach regenerujących dla włosów suchych oraz zniszczonych! Odpowiednie wykorzystywanie kosmetyków tej firmy jest gwarancją pozbycia się wielu kłopotów z swoimi włosami, które w końcu przejdą do historii i staną się jedynie niezbyt miłym wspomnieniem.

Przedsiębiorstwo DSD de Luxe prowadzi własny sklep online, w którym produkty kosmetyczne można kupić prosto od producenta, bez jakichkolwiek pośredników. Na stronie www znaleźć można szeroką bazę wyrobów dedykowanych określonym schorzeniom oraz dodatkowo wszelkie informacje dotyczące dokładnego sposobu oraz częstotliwości ich stosowania. Cena tych kosmetyków jest mocno zróżnicowana, ale nie odbiega od standardów przyjętych przez pozostałych producentów w tej kategorii. Ponadto ich producent proponuje wiele różnych promocji (które zazwyczaj się zmieniają) oraz dodatkowo opcja dołączenia do programu lojalnościowego jakim jest ,DSD Club”, który z kolei oferuje atrakcyjne bonifikaty (dodatkowe zniżki, promocje, pakiety).

Zobacz: https://trychologia.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *