W trakcie wykańczania

Podczas wykańczania czy generalnego remontu lokalu prawie każdy głowie się którą podłogę zakupić? Drewniana podłoga jest rozwiązaniem niezmiernie
atrakcyjnym, jednakże wiele jednostek niepokoi fakt pochłaniającego dużo gotówki montażu a ponadto pracochłonnej renowacji. Mając tego rodzaju wątpliwości warto namyślić się na zupełnie inne rozwiązanie, na przykład na deskę barlinecką albo zakupienie paneli .

Najbardziej istotne zalety barlineckiej deski:

Barlinecka deska może być położona na 2 sposoby, przez naklejanie ją do podstawy, bądź przez połączenie na „klik”, bez użycia odpowiedniego kleju, co sprawia, że proces kładzenia parkietu jest intuicyjny, a deski mogą być zamontowane nawet poprzez osoby bez wprawy przy remontach. Bardzo istotne jest również to, iż deski barlineckie możliwe są do uzyskania w przeróżnych szablonach, dzięki temu można odnaleźć towar pasujący do wszystkich wnętrz, nieważne czy zostanie ono stworzone w stylu
nowoczesnym, bądź staroświeckim. Dużym atutem deski barlineckiej bywa to, że można na nią się zdecydować też w pokojach z podłogowym ogrzewaniem.

Mniej kosztowna opcja:

Inną możliwością dla podłogowej deski są panele. Współcześnie na rynku można znaleźć panele podłogowe naśladujące różnorakie odmiany desek, w związku z tym bez problemu dopasuje się kolory pasujące do odnawianego mieszkania.
Podobnie jak w sytuacji drewna, montowanie paneli jest bardzo intuicyjne.
W dodatku renowacja takich paneli nie jest skomplikowana czy też pracochłonna,w
sklepach możemy też odnaleźć sporo płynów przeznaczonych dokładnie do tego.

Autor: Panele Kalisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *