Kawa na włosy ma rzeczywiście bardzo silne działanie

W ostatnich czasach, bardzo dużą uwagę poświęcamy wyglądowi. Wszystkim zależy by dobrze wyglądać, bowiem dzięki temu fajnie czują się w swoim ciele, są bardziej otwarci a również posiadają większe powodzenie. Aby dobrze wyglądać na codzień, trzeba właściwą uwagę poświęcić codziennej pielęgnacji i higienie. Ku pocieszeniu w drogerii da się kupić kremy wszelkiego rodzaju, do twarzy, ciała, włosów, paznokci.

Jednak zamierzając ładnie wyglądać, trzeba w drogeriach zostawić dużo pieniędzy, bowiem chociaż zazwyczaj kosmetyki drogie nie są, to trzeba ich kupić tak duże ilości, że potrafi to bardzo naruszyć budżet rodzinny.

Domowa pielęgnacja
A więc ciekawym wyjściem są domowej roboty preparaty, jakie każdy może samemu w domu stworzyć. Bardzo znany jest peeling z kawy na włosy, do jakiego wystarczy zwykła mielona kawa, odrobina płynnego mydła, dodatkowo cynamon. Taka mieszanka ma niezwykłe cechy złuszczające, kawa na włosy nakładana w należyty sposób, pozwoli zregenerować włosy. Maseczka kawowa na włosy świetnie oczyści, pielęgnuje skórę głowy spowoduje, że włosy będą gęściej i sprawniej się rozwijały a również będą znacznie zdrowsze. Owa maseczka staje się niezwykle tania oraz nietrudna w przygotowywaniu, możemy ją stworzyć w kilka minut.

Cechy pielęgnujące kawy, znane są od dawna. Już pierwsi przodkowie wykorzystywali kawę do regularnej rutyny pielęgnacyjnej. Kawa nakładana na włosy, poprawia również krążenie, a przy okazji możemy sobie przeprowadzić przyjemny masaż włosów. Ową maseczkę starczy zmyć ciepłą wodą oraz umyć głowę normalnym szamponem.

Czytaj dalej: peeling z kawy na włosy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *