Innowacyjny stabilizator obrazu lanparte gimbal zapewni znakomitą stabilność zdjęć.

Przyszłościowy amortyzator obrazu lanparte gimbal zagwarantuje niezwykłą stabilność obrazów a także filmów które robione są telefonem komórkowym albo kamerą GoPro. Jest to tzw. gimbal, który daje pozwolenie na zamontowanie w pojedynczym sprzęcie smartphone albo Gopro, z reguły gimbale są albo dedykowane do smartfonów albo do Gopro. Lanparte Gimbal zapewnia jednolite kadry w każdorazowych warunkach, ustabilizując kadr w 3 osiach (lewo-prawo, góra-dół oraz rozchylanie na boki) dzięki skrupulatnym oraz bardzo cichym silnikom bezszczotkowym, które w mig kompensują poruszanie się aparatu.

Stabilizator w intuicyjny sposób umożliwia na sterowanie ruchem kamery, przeciwdziała nieumyślnym i gwałtownym  pociągnięciom używając spowolniony manewr góra-dół i kontrolowany ruch lewo-prawo, kierując obiektyw tam, gdzie chcielibyśmy. Stabilizator ten ma tryb inteligentnego wyważania oraz dokładnie regulowaną przeciwwagę, poprzez co możemy go użytkować z niewątpliwie każdym telefonem komórkowym o wielkości wyświetlacza do 5.5-6″ oraz aparatami GoPro Hero 3+/4. Stabilizator jest gotowy do wykorzystania w ciągu niepełnej chwili, bez przymusu bardzo skomplikowanej konfiguracji. Aby filmować również najnowszymi kamerkami GoPro 5 a także GoPro sześćwystarczy przyłączyć niekonieczne przymocowanie LanParte GCH-Go5. Gimbal niewątpliwie jest niezwykle łatwy jeśli rozchodzi się o obsługę, ma wyłącznie jeden pstryczek włączania a jego praca jest bardzo intuicyjna. Nie funkcjonuje w odwróconym trybie tzn. z kamerą u spodu a rękojeścią u samej góry. Schowaną w ergonomicznym, gumowanym uchwycie baterii, bardzo łatwo zmienić, wystarczy nacisnąć guzik.

Bateria w pełni naładowana wystarcza do trzech godzin nieustannej pracy, u dołu posiada wskaźnik LED informujący o poziomie naładowania. Całkowity ekwipunek jest bardzo lekki (niecałe 0,5kg) i łatwiutki w obsługiwaniu, wyborny jednocześnie do specjalistycznego użycia, jak również do robienia przepięknych pamiątek z rodzinnych wycieczek.

Zobacz: lanparte gimbal

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *