League of Legends jest 1-dnym z najogromniejszych objawień ostatnich czasów, o ile chodzi o rozwiniętą branżę komputerowej zabawy.

League of Legends jest 1-dnym z najogromniejszych fenomenów ostatnich lat, o ile chodzi o rozwiniętą branżę komputerowej rozgrywki. W tytuł ten zagrywa się każdego dnia kilkaset tysięcy ludzi, co robi z niej jedną z najbardziej znanych dziś gier a także nic nie zapowiada, jakoby taki stan rzeczy miał się kilkanaście tygodni temuskonwertować. W każdej szkole pełno dzieci zna ten tytuł oraz w niego gra, dokładnie tak samo jest z nastolatkami a także ludźmi starszymi. Gra proponuje system notowań, który pozwala konkurowanie ze sobą użytkowników o tożsamym stopniu zaawansowania – jest to niejako miara swego rodzaju prestiżowości i bardzo wielu graczom zależy na tym, by notowania były adekwatnie wysokie.

Tu z poradą nadchodzą osoby proponujący LoL boosting. Za tym tajemniczym poniekąd terminem ukrywa się prosta usługa. Niezwykle wykwalifikowany gracz za pewną opłatą wspiera w meczach swojego klienta, walcząc w jego drużynie oraz podnosząc jej rangę. Boosting trwa do czasu, w którym gracz doczeka się wymarzonej rangi. Nie ma tu de fakto śladów jakiegokolwiek szachrajstwa, to zwyczajnie mniej lub bardziej koleżeńskie wsparcie, któremu autorzy gry nie potrafią z pewnością nic zarzucić. To przydatna usługa, jeżeli już komuś rzeczywiście zależy na osobistej randze, a przykładowo nie posiada wystarczająco dużo czasu, aby tracić go na walki, które mogłyby okazać się przegrane. Doradztwo wprawnego gracza to z kolei niemal pewność, że się zwycięży.

Zobacz: LoL boosting

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *