Robimy na 2-wie, a dosłownie na 3y zmiany.

Wielu z nas szuka możliwości do zarobienia sobie kasy w różnych miejscach. Robimy na dwie, a nawet na trzy zmiany. Poznałem takie chłopcy i dziewczęta oraz nie mogłem się nadziwić, jak umiały to połączyć. Najbardziej zaskoczył mnie fakt, że miały one nadal czas na spanie. Całe mnóstwo ludzi robi na dzień obecny na 2 zmiany, czyli 1dną zasadniczą a także 2gą, w której mamy możliwość dorobić sobie coś w wolnym czasie. Praca zdalna nie jest dla wszystkich, niemniej jednak bardzo wielu z nas ma możliwość się w niej znaleźć oraz dodać coś do rodzinnego budżetu.

Sam kilka miesięcy temu zdecydowałem się na tego typu zabieg a także praca dodatkowa weszła na bardzo dobre w moje życie. Telepraca działa tak, że zajmujemy się odbieraniem  połączeń oraz doradzaniem nabywcy, którą ofertę powinien wyselekcjonować. Bywa to wyśmienite zawód dla tych, którzy są wygadani i preferują rozmawiać z innymi. Robiąc na tzw. słuchawce jesteśmy zmuszeni pamiętać o tym, że ma możliwość nas spotkać sporo  niechcianych momentów. W bardzo wielu sytuacjach bowiem przydarza się tak, że telefonują do nas zdenerwowane osoby i krzyczą tobie do telefonu.

W takich chwilach trzeba zachować w rzeczywistości dużo spokoju, aby nie wybuchnąć i nie reagować jednakowo, jak dzwoniący do nas kontrahent. W tego rodzaju zadaniu z w pewnych przypadkach uczymy się jednak cierpliwości oraz tego, jak wyrobić w sobie bardzo dobre nastawienie. Miałem przyjaciela, który pracował w 1dnej z większych firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) telekomunikacyjnych a także mówił mi, że najgorsze zostały początki. Trzeba było bowiem nauczyć się całej oferty i zapamiętać dużo regułek. Z czasem jednakże wszystko szło jak po sznurku i układało się w całość.

Zobacz: praca zdalna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *