Program magazynowy LoMag – dodawanie rabatów

Dokumenty magazynowe -> http://www.lomag.pl/InstrukcjaDokumenty/, utworzone w specjalistycznym oprogramowaniu można elastycznie dopasowywać do zmieniających się potrzeb. Jest to sporym ułatwieniem podczas dodawania rabatów. Program magazynowy LoMag daje możliwość przydzielenia rabatu jednorazowego lub stałego. Dodatkowo możemy przydzielić rabat do wszystkich pozycji znajdujących się na liście dokumentów oferty. Otwieramy okienko oferty, a następnie klikamy w ikonkę “%rabat”. która znajduje się bezpośrednio nad tabelą. Pojawi nam się nowe okienko, gdzie musimy wskazać i zaakceptować rabat.

Importowanie towarów

Istnieje możliwość importowania towarów oraz cen po obniżce. W tym celu klikamy w ikonkę “Import do Excela”.
Produkty mogą być dodane do dokumentu nie tylko w sposób tradycyjny, ale również za pomocą czytnika kodu kreskowego. Możemy również wykorzystać kolektor danych. Dodatkowym plusem jest to, że mamy możliwość sprawdzenia, jak ceny danego towaru kształtowały się w wcześniejszych latach. Zaznaczamy na liście interesujący nas towar, a następnie klikamy w ikonkę “Historia”. Warto wiedzieć, że za pomocą tej opcji można również sprawdzić historię cen zakupu do magazynów. Na ekranie pojawi nam się nowe okno. Zaznaczamy konkretny towar, a następnie klikamy ikonkę “Historia magazynu”.

Drukowanie dokumentu

Stworzony dokument oferty możemy wydrukować z poziomu oprogramowania. Wystarczy, że w okienku “Oferta” klikniemy w przycisk “Drukuj dokument”. Oczywiście plik możemy również zapisać, aby wydrukować go w dogodnym dla nas czasie i miejscu. Wystarczy, że klikniemy w ikonkę “Zapisz jako PDF” lub ikonkę, dzięki której plik zostanie wysłany mailowo.
Każdy użytkownik może również zmodyfikować dokument wydruku. W tym celu naciskamy ikonkę, która znajduje się obok przycisku “Drukuj dokument”. Edytor szablonów umożliwia dostosowanie pliku do własnych wymagań. Możemy usunąć dowolne pozycje, które uważamy za niepotrzebnie. Oczywiście można także dodać ważne dla nas elementy.
Po zakończeniu modyfikacji oferty należy kliknąć w przycisk “Zapisz i zamknij”.

Autor: aplikacja magazynowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *